اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

                                         به پورتال اطلاع رسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خوش آمدید               سالِ 1398سالِ رونق تولید

پنج شنبه 1398/4/6 ساعت 15:45

اخبار

پنجمین جلسه اتاق شکوفایی در سال 1397 با حضور کارگروه های کیفیت محیط زندگی و اقتصاد و سرمایه گذاری در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار گردید.   [ + | - ]

پنجمین جلسه اتاق شکوفایی در سال 1397 با حضور کارگروه های کیفیت محیط زندگی و اقتصاد و سرمایه گذاری در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار گردید.

 

 

 

پنجمین جلسه اتاق شکوفایی در سال 1397 با حضور کارگروه های کیفیت محیط زندگی و اقتصاد و سرمایه گذاری در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار گردید.

کارگروه کیفیت محیط زندگی در روز پنجشنبه1397/03/10 ساعت 9:30 صبح در تالار گفتگوی شهرداری رشت  با حضور اکثریت اعضاء کارگروه و نمایندگان سازمان سیما و منظر و عمران و بازآفرینی شهرداری رشت برگزار گردید.

 

در این نشست ابتدا خانم خاطره محجوب نماینده سازمان عمران و بازافرینی در خصوص مرمت ساختمان ساعت شهرداری رشت  توضیحاتی ارائه دادند.

سپس جناب اقای دکتر نیکروز مبرهن شفیعی(استادیار پژوهشگاه میراث فرهنگی گیلان و مرمتگر ساختمان هتل ایران) در خصوص تئوری مرمت به صورت اجمالی مطالبی برای حضار قرائت فرمودند.

پس از بحث و گفتگو میان اعضاء  کارگروه به اتفاق آراء مقرر گردید مرمت  ساختمان ساعت شهرداری از سایر پروژه ها منفک گردد و تیمی متشکل از چند نفر کارشناس باتجربه در این حوزه کار نظارت و اجرا را بر عهده گیرد و  ساختمان شهرداری از کارکرد تجاری موجود خارج و به موزه آثار فرهنگی و تاریخی تبدیل شود.

پس از پایان جلسه اعضا کارگروه پیشنهاد دادند جناب آقای دکتر شفیعی  به عنوان مشاور عالی برای بازبینی، اصلاح ، مرمت و بازسازی طرح ساختمان ساعت پیشنهاد  شود.

 

کارگروه اقتصاد و سرمایه گذاری  در ساعت 10 صبح پنجشنبه1397/3/10 در تالار گفتگوی شهرداری رشت با حضور اعضاء کارگروه و نماینده سازمان سرمایه گذاری جناب آقای غلامی در تالار گفتگوی ساختمان ساعت برگزار گردید. در این جلسه آقای غلامی عناوین 16پروژه سازمان سرمایه گذاری از جمله رستوران مشکات، کافه کتاب، کارت شهروندی، مجتمع خوراک و... را عنوان نمودند.

سپس جناب آقای پورفخریان (عضو سابق شورای شهررشت) در خصوص طرح های سرمایه گذاری از جمله پارک آبی ، شهرشادی رشت و ... برای حضار صحبت کردند. و در نهایت اعضا کارگروه به اتفاق تصمیم گرفتند برای جلسه آتی پروژه های سازمان سرمایه گزاری توسط نماینده آن مطرح و بودجه حوزه سرمایه گذاری در سال 1397 ارائه گردد و از سازمان سیما و منظر برای حضور در جلسه آتی دعوت به عمل آید.

 

 

پست شده توسط: مدیرسایت
در روز 1397/3/10 ساعت 13:39:10, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید