اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

                                         به پورتال اطلاع رسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خوش آمدید               سالِ 1398سالِ رونق تولید

پنج شنبه 1398/4/6 ساعت 15:47

اخبار

جلسات هفتگی اتاق شکوفایی با حضور کارگروه های کیفیت محیط زندگی، سرمایه گذاری و بهره وری و توسعه زیرساخت ها در تالار گفتگو شهرداری رشت برگزار گردید.   [ + | - ]

جلسات هفتگی اتاق شکوفایی با حضور کارگروه های کیفیت محیط زندگی، سرمایه گذاری و بهره وری و توسعه زیرساخت ها در تالار گفتگو شهرداری رشت برگزار گردید.

 

 

چهارمین جلسه کارگروه کیفیت محیط زندگی با موضوع آلودگی رودخانه ها، روز پنجشنبه مورخ 3/3/97 راس ساعت 9:30 صبح در تالار گفتگو شهرداری رشت با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید. در این جلسه در خصوص موضاعاتی چون جلوگیری ساخت و سازهای  بی رویه در حاشیه رودخانه ها، نظافت رودخانه ها از زباله ها بخصوص حاشیه تالاب عینک با کمک افراد محلی، حل مسائل حقوقی حاشیه برخی از رودخانه ها بخصوص تالاب عینک، جلوگیری از سرعت آلودگی رودخانه ها(آلوده کنندگان صنعتی)،ایجاد سرویس های بهداشتی برای بانوان،اختصاص ردیف بودجه ای جدا  برای مرمت و اصلاح ساختمان تاریخی شهرداری رشت  و ایجاد سطل های زباله بیشتر در بلوارهای شهررشت صحبت شد

.

جلسه کارگروه اقتصاد و بهره وری در خصوص پروژه های جدید شهرداری بخصوص سازمان سرمایه گذاری در روز پنجشنبه مورخ 3/3/97 راس ساعت ساعت 10 صبح در تالار گفتگو شهرداری رشت برگزار گردید. دراین نشست که با حضور نماینده سازمان سرمایه گذاری رشت جناب آقای الهی برگزار گردید اعضاء در خصوص لیست 20 پروژه جدیدی که به تازگی شهردار رشت ارائه داده است صحبت نمودند و مقرر گردید تا در جلسه آتی در خصوص آن قسمت از پروژه هایی که منجر به  جذب سرمایه گذار در این شهر می شود به بحث و تبادل نظر بپردازند.

جلسه کارگروه توسعه زیر ساخت ها با موضوع ادامه روند جلسات هفتگی کارگروه در روز پنجشنبه مورخ 3/3/97 ساعت 12 ظهر در تالار گفتگو شهرداری رشت برگزار گردید. در این جلسه اعضاء تصمیم گرفتند تا در خصوص  رودخانه های شهری با اعضاء کارگروه کیفیت محیط زندگی به صورت مشترک به بحث و تبادل نظر بپردازند و نتیجه کلی را به صورت اجماع مشترک به شهرداری رشت ارائه دهند، در ادامه مقرر گردید از سازمانها و معاونت های مختلف شهرداری رشت جهت ارائه گزارش در خصوص پروژه های سال 1397 دعوت به عمل آید.

 

 

 

پست شده توسط: مدیرسایت
در روز 1397/3/5 ساعت 12:24:43, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید